V rámci projektu Tandem jsme ve středu 27. září byli na návštěvě v partnerské školce v německém Adorfu. Děti si pro nás připravily společné zpívání ,, Je krásné dobré ráno, Svítí sluníčko a je krásně modrá obloha,, ve čtyřech jazycích. Poté následovalo ovocné a zeleninové občerstvení a společné stavění stromu, domů, věží a jiných staveb z dřevěných trámků. Děti si prohlédly všechny kouty školní zahrady, herní prvky, ale také zednický, pěstební a chovatelský koutek. Když si děti pohrály, byl čas na společný oběd na zahradě. Sluníčko nám přálo, den byl pohodový, příjemný a výlet se nám vydařil. U kamarádů se nám líbilo, připravené aktivity a hezkou atmosféru ocenily naše děti potleskem a to byl čas se rozloučit a odjet autobusem zpět do naší školky.